Para – Wibracja Liczby 2 – Numerologia 2

przez bornself
Numerologia 2

Samotna i samodzielna jedynka spotyka na swojej drodze drugą jednostkę i teraz tworzy z nią parę, w ten sposób powstała dwójka. Tworzy ona ognisko domowe i wprowadza ciepło, otacza miłością samotną do tej pory jedynkę.

Numerologia 2 – Wstęp

Liczba dwa powstaje przez połączenie dwóch energii, często określanej jako męskiej oraz żeńskiej. Są one przeciwieństwami, przez co często powstają między nimi konflikty wynikające z upodobań, przyzwyczajeń oraz zainteresowań. Na drodze do kompromisu pojawia się dwójka, której jednym z przeznaczeń jest kompromis. Będzie ona dążyć do złagodzenia konfliktu, ponieważ czuje się źle pozostając w niezgodzie. Cechuje się spokojem, opanowaniem, uległością, pragnieniem ciepła i miłości. Jedynki często określane są jako żeńska energia, łagodna, dyplomatyczna, potrzebująca porad i wsparcia innych. Dzięki dwoistości liczby, świetnie odnajduje się ona w relacjach jak i jest świetnym współpracownikiem. Jako rodzic oraz przyjaciel umie zadbać o swoich towarzyszy, otoczyć ich wsparciem.

Dwójka do pełni szczęścia potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, bez niego czuje się niepewnie. Potrafi być wtedy bardzo nieznośna, humorzasta, mściwa oraz zaborcza. To jedna z ciemnych stron, która może być problemem przy tworzeniu relacji z dwójką. Jeśli jednak w jej życiu układa się wszystko pomyślnie, staje się wspaniałym przyjacielem w pełni poświęconym rodzinie, pracy oraz otaczającym ludziom. Niewątpliwą zaletą dwójki jest spokój, który wprowadza w otoczenie. Jest także idealnym mediatorem, który dostrzega obie strony konfliktu. Osoby pozostające pod wibracją liczby dwa, uwielbiają otaczać się ludźmi i przedmiotami. Z racji tego często kolekcjonują drobiazgi, które wypełniają ich przestrzeń i czynią bardziej przytulną.

Numerologia 2 – Cechy

Połączenie dwóch przeciwstawnych energii (męskiej/żeńskiej) może wiązać się z powstawaniem konfliktów bądź występowaniem intymności. Dwójka potrzebuje bliskości drugiej osoby u której znajdzie wsparcie oraz zaufanie. Głęboko angażuje się w związki, w których dążą do bliskości fizycznej. Pragną one okazywania uczuć przez przytulanie, trzymanie za rękę bądź zwyczajne wspólne spędzanie czasu czy pocałunki. Czasami chęć bycia z kimś jest tak silna, że stabilizują swoje życie z drugą osobą tylko dlatego iż boją się samotności.

Dwójki można opisać jako osoby życzliwe, przyjazne, lojalne, godne zaufania, nieśmiałe, rodzinne, troskliwe, współczujące i nie przechodzą obojętnie obok krzywdy drugiej istoty. Osoby pozostające pod wibracją liczby dwa potrzebują partnera lub osoby, u której znajdą wsparcie, ale także będą mogły się o nią troszczyć. Dwójka, jako urodzony negocjator i osoba kochająca spokój powinna wkraczać w otaczające konflikty i je rozwiązywać. Wśród ich negatywnych cech można wymienić humorzastość, brak pewności siebie, brak emocjonalnej stabilności.

Wielokrotność lub brak wibracji 2 w portrecie

Zbyt wiele dwójek w portrecie numerologicznym może wiązać się z trudną relacją wychowawczą. Często dwójki w dorosłym życiu szukają relacji, w której odnajdą troskę oraz poczucie bezpieczeństwa. Ich związki przez takie poszukiwanie często nie są trwałe, nie tworzą się one jak powinno na partnerstwie i wspólnocie. Takie osoby powinny znaleźć równowagę pomiędzy pragnieniem relacji z drugą osobą a wartością własnego “ja”. Osoby pozostające pod większą liczbą dwójek, charakteryzują się empatią. Świetnie odnajdą się w roli psychologa, nauczyciela, osoby, która zawsze wysłucha i nie pozostawi Cię samego z problemem.

Zwielokrotniona postać liczby 2 w portrecie numerologicznym wiąże się z trudnością budowania relacji partnerskich. Silna potrzeba stworzenia czegoś trwałego z drugą osobą, często może wywodzić się z niezadowolenie w relacjach jednego z rodziców. Dwójka często większość swojego czasu poświęca na poszukiwanie idealnego partnera, przez co może stracić zbyt wiele czasu i energii na zadowolenie człowieka, na której jej zależy. Może to objawiać się w relacjach partnerskich, relacjach z przyjaciółmi, rodzinnych oraz relacjach zawodowych. Osoba pozostająca pod wibracja liczby dwa szuka w swoim życiu pokoju, harmonii, życzliwości oraz miłości. Niestety wiąże się to z częstymi rozczarowaniami, które później objawiają się okresem zwątpienia, wycofania, utraty pewności siebie i stanami depresyjnymi. Jeśli w zbyt stopniu takie sytuację dotną zraniona dwójkę, może ona popaść w nałogi, nielegalne zachowania oraz chorobliwe wahania emocjonalne. Odwrotna sytuacja ma miejsce, jeśli w portrecie nie posiadamy dwójki, takie osoby mogą nonszalancko podchodzi do związków, nie odczuwać potrzeby bliskiej relacji a nawet nią gardzić. Osoby nie pozostające pod wibracja liczby dwa do pełni szczęścia nie potrzebują drugiej osoby, czują się życiowo spełnione nawet jeśli są same.

Numerologia 2 w kartach Tarot

W Tarocie dwójkę symbolizuje karta zwana Kapłanką. Jest ona symbolem księgi sekretów, wiedzy oraz przez niektórych uważanych także jako księgi prawa. Kapłanka jest żeńskim odpowiednikiem Maga, posiada te same moce oraz także jest skarbnicą tajemnic. Jedną z jej przewodnich mocy jest intuicja, mimo to jest otwarta na sugestie i świat zewnętrzny. Stanowi ona księgę, która sama w sobie zawiera treść i naukę oraz pozwala dopisywać nowe wątki. Znakiem wyrażającym dwójkę w karcie są kolumny, ustawione za kapłanką. Jedna z nich jest biała a druga czarną, idealnie odzwierciedla to naturę dwójki, łączącą dwa przeciwieństwa, inne światy. Kolejną kartą z Arkanów Wielkich Tarota, w której odnajdziemy dwójkę jest karta Sprawiedliwości (11, 1+1=2). Karta odzwierciedla dobro i zło, prawdę i kłamstwo, jej zadaniem jest rozsądzenie poprawnej strony. Na tej karcie także dostrzeżemy kobietę siedząca między dwoma kolumnami. W jednej ręce trzyma ona miecz, w drugiej natomiast wagę z dwoma równo ułożonymi szalami. To na którą stronę waga się przechyli jest uzależnione od dodatkowych czynników, w tym wypadku są to słowa – symbolizowane przez miecz, będący odniesieniem do żywiołu powietrza i mocy wypowiadanych słów. Karta Sądu Ostatecznego (20, 2+0=2), przedstawia nam Archanioła Gabriela oraz ludzi powstających z trumien. Jest to początek czegoś nowego, nowego życia, odrodzenia. W tej karcie także możemy dostrzec naturę dwójki, człowiek po śmierci może trafić do piekła lub nieba. We wszystkich tych kartach dostrzegamy przeciwstawną naturę dwoistości dwójki, łączy ona w sobie za i przeciw.

Cel wibracji 2

Życiowym zadaniem dwójki jest otaczanie się życzliwymi osobami a także poznanie źródła pragnienia relacji z drugą osobą. Musi nauczyć się szanowania siebie i dbać o to, żeby nie zatracić się w poszukiwaniu miłości. Dwójka musi zacząć stawiać się na pierwszym miejscu, spełniać swoje marzenia, nie poświęcać się w całości innym.

3.9 7 votes
Article Rating

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x