Kreatywność – Wibracja liczby 3 – Numerologia 3

przez bornself
Numerologia 3

Liczba 3 stworzona, przez połączenie samotnego człowieka (1) oraz jego dopełnienia (2) staje się nowym członkiem świata. Jako połączenie dwóch energii jest jej mieszanką, posiada naturę żeńską i męską. Charakteryzuje się niezwykłą aktywnością fizyczną i psychiczną, płodnością, kreatywnością oraz szczęśliwym losem. Osoba pozostająca pod wibracją tej liczby kocha ruch i nie pozostaje przez dłuższą chwilę w jednym miejscu. Potrafi się rozdzielić na ciało, umysł oraz duszę. Każda z tych części potrafi jednocześnie pracować i zajmować się czymś innym. Trójka nie widzi problemu w jednoczesnym myśleniu o zakupie nowego samochodu i prowadzeniu rozmowy dotyczącej kuchennym upodobań. Nie skupia się przez dłuższy czas na jednym temacie, drzemiąca w niej energia jest tak ogromna, że pragnie wszystkiego spróbować i wszędzie być. Trójki uważane są za największych farciarzy, los im zawsze sprzyja. Nawiązują do tego: “wypowiadane trzy życzenia”, “do trzech razy sztuka” oraz trójwymiarowy świat, który codziennie oglądamy.

Trójki dzięki swojej ciekawości świata, ciągłej aktywności oraz niezmierzonej energii często osiągają najwyższe zawodowe szczeble. Ich ciągłe pragnienie, aby iść dalej wiąże się także z tym, że często nie potrafią stawić czoła problemom. Dlatego są także postrzegane jako osoby uciekające lub coś goniące. Poziom tej “ucieczki” zazwyczaj ma swoje źródło w dzieciństwie, to ono kształtuje drzemiącą w trójkach energię. Niestety nie zawsze trójki potrafią zwolnić tempo i dopasować je do stanu zdrowia czy wieku. Czasami widzimy jak drzemiąca energia nie pozwala na spokojne życie a ograniczenia występują tylko w ciele. Takie osoby często czują się niespełnione i nieprzydatne. Często dotyka to trójki, które nie potrafią opanować swojej energii i z biegiem czasu nie nauczyły się zwalniać tempo.

W życiu uczuciowym partner trójki musi być osobą twardo stąpającą po ziemi, umieć samemu radzić sobie z problemami, być zaradnym i myśleć za dwoje. Ciągła aktywność trójki, przekłada się także na jej roztrzepanie, dlatego potrzebuje osoby, która stworzy jej bezpieczny dom, który doceni. Idealnie dobranym partnerem może być osoba pozostająca pod wibracją liczby 4, jeśli tylko podejmie kilka ustępstw wynikających z jej natury.

Wielokrotność lub brak wibracji 3 w portrecie

Wielokrotność trójki w portrecie numerologicznym wiąże się z nadpobudliwością, ciągłą zmianą. Zwielokrotniona trójka będzie zmieniać zainteresowania, hobby prace, miejsce zamieszkania i ciągle szukać czegoś nowego. Taka osoba nie jest stała, nie będzie potrafiła doprowadzić do końca długiego, monotonnego projektu. W oczach innych jest niepoważna, niesolidna i chaotyczna. Życie trójki, która będzie posiadała wystarczające środki może stać się obiektem zazdrości. Będzie ciągle podróżować, próbować wszystkich dostępnych aktywności i prowadzić aktywne życie. Taka osoba nie będzie potrafiła określić się lub prowadzić stabilne bezpieczne życie o jakim marzy dwójka. Brak trójki wiąże z uporządkowanym, stabilnie i zachowawczo prowadzonym życie. Takiej osobie często brakuje nutki szczęścia i spontaniczności.

Typowa trójka charakteryzuje się spontanicznością, dynamicznością, pozytywna twórczą energią, jest ona atrakcyjna i pociągająca dla innych. Jeśli trójka w większej części pozostanie pod wpływem negatywnych oddziaływań, stanie się niestabilna, nieodpowiedzialna oraz mało konkretna. Trójka kocha wyzwania, dlatego świetnie odnajdzie się na stanowisku pracy, które wymaga twórczego myślenia i nie jest jednolite.

Numerologia 3 w kartach Tarot

Liczbę trzy, w Arkanów Wielkich Tarota odnajdziemy w karcie Cesarzowa oznaczającą płodność, stąd też przedstawiana jest jako brzemienna kobieta. Otoczona jest naturą oraz rozwijającymi się pączkami. Cesarzowa uznawana jest za matkę, którą za niedługo wyda na świat potomka oraz matkę natury, przyrody. Matki często postrzegane są jako osoby zapracowane, spełniające wszystkie obowiązki i myślące o wszystkim. Takie są też i trójki, w ciągłym ruchu, ogarniające wszystko. Kolejna kartą, w której odnajdziemy trójkę jest karta Wisielca (12, 1+2=3). Symbolizuję on chęć chwilowego zatrzymania i zobaczenie świata z innej perspektywy. Karta przedstawiana jest jako postać zwisająca z drzewa z zawieszonymi nogami u góry i zwisającą głową. Ta chwila zwolnienia dla trójki jest szansą na przyjrzeniu się swojemu życiu, światu oraz przewartościowaniu i zwolnienie tempa. Trójkę odnajdujemy także w karcie Świata (21, 2+13), jest ona ostatnią Kartą w Tarocie Arkanów Wielkich. Zawiera w sobie nieskończoność oraz kres podróży wynagrodzony sukcesem i nagrodą. Na karcie przedstawiona jest kobieta otoczona owalnym laurowym wieńcem (symbol zwycięstwa) z dwiema obróconymi ósemkami (symbol nieskończoności), trzyma w rękach dwie różdżki (symbol magii). We wszystkich trzech niepowiązanych ze sobą kartach odnajdujemy częściowe energię trójki, które po połączeniu przedstawiają jej całościowy obraz.

Cel wibracji 3

Wyzwaniem dla trójki jest chwilowa przerwa, dzięki której będzie miała czas na skoordynowanie ciała umysłu i duszy. Znalezienie jednego hobby, w którym będzie mogła się zatracić, pozwolić sobie na chwilę “nic nie robienia”, zebrania myśli i chwilowej medytacji. Dzięki temu działaniu trójka nie zatraci się w ciągłym pędzie do przodu.

4.7 3 votes
Article Rating

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x